Acil Kilo Vermek

Hayatımızın belirli dönemlerinde hemen hemen herkes acil kilo vermek istemiştir. Bu gibi anlarda ne yapacaklarını bilmeyenler için en iyi yöntem spor ve diyettir. Diyet aciliyetin önemine göre bazen işe yaramayabilir. Bu yüzden en iyi seçenek su içerek zayıflamaktır. Böyle anlarda günlük tüketilen su miktarını 3 litreye kadar çıkarabilirsiniz. Bitki çayı, çorba ve meyve suyu gibi sıvı olan besinlere yönelmelisinizdir.

Yenilecek yemek listeleri

Yenilecek yemek listeleri

Hamur işlerinde, kızartmalardan, karbonhidratlı besinlerden uzak durmalısınız. Lifli yiyecekler hem daha kolay kilo vermenizi hem de daha kolay hazmetmenizi sağlar. Acil kilo vermek için haftalık yürüyüş mesafesini artırmalısınız. Bunun dışında egzersiz ve diğer spor dallarına yönelebilirsiniz.

Hap kullanmak

Hap kullanmak

Yüzerek kilo vermek diğer spor dallarına göre daha çok kalori yakar. Unutulmaması gereken en önemli nokta acil olarak verilen kiloların geriye de acil bir yolla geri gelmemelerini sağlamaktır.

Yağ aldırmak isteyenler

Yağ aldırmak isteyenler

Diyet ve sporun yanı sıra yağ aldırarak acil kilo vermek isteyenlerde olabilir. Eğer bu şekilde kilo vermek istiyorsanız mutlaka konunun uzmanına gidip yardım almalısınız. Bilmediğiniz kliniklere gidip acil kilo vermek adına yağ aldırma operasyonu kesinlikle yaptırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir