Elma Sirkesiyle Kilo Vermek

Zayıflamak isteyenler çeşitli bitkisel yollar denerler. Elma sirkesiyle kilo vermek de bunlardan biridir. Elma sirkesi yüzyıllar boyunca sağlık alanında kullanılan üründür.

Elma Sirkesiyle Kilo Vermek

Elma Sirkesiyle Kilo Vermek

Elma sirkesinin kan şekerini ve tansiyonu dengeleyici özellikleri dışında, vücuttaki antioksidanı da attığı bilinmektedir. Bu yüzden zayıflamak isteyenler elma sirkesine başvurur. Ancak diyet listesi olmayan ve spor yapmayan kişiler için elma sirkesini içmek çözüm getirmez.

kilo vermek için elma sirkesi çok faydalıdır

kilo vermek için elma sirkesi çok faydalıdır

  Uyguladığınız diyet programının yanında hem egzersiz yaparak hem de elma sirkesi içerek metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz. Elma sirkesiyle kilo vermek, kişide tokluk hissi yapar. Kişi diyet programında elma sirkesini sabah saatlerine alırsa, böylece tüm gün tok olarak gezer ve kendini çeşitli yiyeceklere karşı frenler.

3 thoughts on “Elma Sirkesiyle Kilo Vermek

 1. şeyda can Post author

  Elma sirkesiyle kilo vermek bende denedim ancak 2 haftada 1 kilo verebildim çok etkili gelmedi az kilo verdim diğer yöntemleri deniyeceğim şimdi eğer deneyipde daha fazla kilo veren varsa lütfen yazsın nasıl yaptığını bizde bilelim.

  Reply
 2. deniz tüzel

  elma sirkesiyle kaç kilo veriliyor acaba ben haftada 1 kiloyu zor verdim. Daha fazla verebiliniyor mudur merak ediyorum.

  Reply
 3. Canan Torlan

  elma sirkesiyle kilo vermek hiç denemedim denememde yahu sirkeyle diyet mi olur? Bence yapmayın bunun yerine haftada kilo vermek bölümü çok daha iyi hiç olmasa yemek vermişler sirke değil :)

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir