İlkbaharda Kilo Vermek

Kışın ağırlığından sonra uyanan hava ile beraber alınan kilolarda verilmek istenir. İlkbaharda kilo vermek yaza hazırlık anlamına gelir. Giyilecek olan tiril tiril kıyafetler içinde fiziğin pürüzsüz görünmesi için herkes hazırlığa başlar. İşte bu yüzden her zamankinden daha fazla diyet yapılmak istenir. Ancak bu yapılacak kilo verme eğilimleri her zaman kısa zaman için değil uzun soluklu olunması gerekir.

İlkbaharda Kilo Vermek

İlkbaharda Kilo Vermek

Sağlığımız için hızlı verilen kilolar hem vücudumuz için tehlikelidir. Hemde verilen hızlı kilolar daha sonrasında hızlı da alınabileceği unutulmamalıdır. Uzman doktor gözetiminde yapılan diyet listesi ile istediğiniz kiloya kavuşabilirsiniz. 1 ayda 2- 4 kilo arası verdiğinizi var sayarsanız; az bir gayret ile fit ve sıkı vücuda kavuşursunuz. Düzgün vücut yapısına yapacağınız diyetle değil yapacağınız düzgün sporla ulaşabilirsiniz. Sporun hayatınızdaki önemi hiçbir zaman bitmesin.

İlkbaharda Kilo Vermek için sebzeler

İlkbaharda Kilo Vermek için sebzeler

Düzenli yapacağınız sporda metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar ancak öncelikle günlük su tüketim miktarını artırmalısınız.

İlkbaharda Kilo Vermek için sebze ve meyveler

İlkbaharda Kilo Vermek için sebze ve meyveler

İlkbaharda kilo vermek için haftanın 3 günü yürüyüş yaptıktan sonra diğer günleri yüzme, pilates, aerobik, tenis gibi spor dallarına yönelmelisiniz.

İlkbaharda Kilo Vermek için ilkbahar meyvesi kiraz

İlkbaharda Kilo Vermek için ilkbahar meyvesi kiraz

İlkbaharda kilo vermek için önce havalarında güzelleşmesiyle kendinizi dışarı atın ve her gün yürüyüş yapın. İlkbaharın gelmesiyle sebze ve meyveler daha güzel ve çeşitli olacaktır. Mevsim sebzelerini oldukça fazla tüketin. Bu sağlığınız içinde oldukça önemlidir. İlkbaharda kilo vermek sizi yaza da hazırlıyacağını unutmayın. Yazın gideceğiniz tatil yerlerini ve giyilecek kıyafetleri düşündüğünüzde sizi motive edecek ve hiç bırakmadan hazıladığınız veya doktorunuzun sizin için uygun gördüğü diyet listenizi daha iyi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir