Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

    Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Her insanın sorunudur fazla kiloları. Kimi 2 kilodan şikayet eder kimi 20 kilodan buradaki ortak sorun fazla kilolarımızdan nasıl kurtulabileceğimizdir. Kilo vermek herkesin hayali, 9 yaşındaki çocuk da kilo vermeyi düşünüyor 50 yaşındaki adamda. Ancak toplumumuzda kilo vermek düşünüldüğü kadar kolay olmuyor.

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Değişik diyet yöntemleriyle kilo vermekde mümkün ama kilo verirken en önemli şey sağlıklı bir şekilde kilo vermek tabii. Herkes kısa sürede kilo vermek istiyor bu nedenle ilaç kullananlarda var yoksa haftada 5 kilo veriyim
deyip aç kalanlarda. Aç kalarak kilo vermek, kilo vermekdeki amaç vücut organlarınıza zarar vermeden olmalıdır. Mesela şok diyetler var haftada 4 kilo vermek istiyorsanız bu diyet yöntemini yapın yada ayda 8 kilo vermek istiyorsanız şu diyeti yapın derler.

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Sizin sitemizde sağlığıza yararlı olucak besinlerden başlıycaz. Hiç ama hiç aç kalmadan kilo verdiğinizi sizde göreceksiniz. Belki sizin düşündüğünüzden daha yavaş olacak ancak bünyenizin ritmini bozmadan kilo vermenizi sağlıycak hatta yaşam tarzınıza özel kilo vermenizi sağlayacak diyetler vererek sizlerin kilo vermesini sağlayıcaz. Kilo vermek yaşam tarzınız olmalı yani haftalık yada aylık yaptığınız bişey olmamalı hayatınızda. Hayatınızda neleri yemek istiyorsanız hiçbir şeyden kendinizi kısıtlamadan kilo vermeniz önemli. Tabii bazı çok zararlı şeylerden uzak durmanızıda önericez.

 

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

Önerilerimiz okadar çok olucakki siz kendize en uygun olanını seçiceksiniz. Hızlı kilo vermek mi istiyorsunuz? Yavaş kilo vermek mi? Baharda mı kendinizi iyi hissedip kilo vermek istersiniz yoksa yaz ayında daha rahat kilo veririm mi dersiniz? Önce sizin düşünceleriniz önemli. Ne istediğiniz mesela hedef kaç kilo vermek istiyorsunuz? Bunların hepsini okuyacaksınız.
Herkezin kilo vermesini sağlamak için elimizden geleni sizler için yapıcaz. Yeterki siz kilo vermek isteyin.

2 thoughts on “Kilo Vermek İçin Ne Yapmalıyım

  1. Zeynep

    Kilo vermek için gerçekten çok çaba sarfettim ama burdakileri uygulayınca biraz daha faydalı oldu kesinlikli tavsiyelere uyulmalı. Kilolar verirken en iyi şey bencede sağlığı kaybetmemek.

    Reply
  2. Şeyma ķaraca

    Kilo vermek hakkinda yorumlarinizi okudum ancak benim boyum 1.63 cm ve 73 kiloyum cevremdeki herkes benim kilolu olmadigimi soyluyor ve kilo vermemem icin sanki aklima girmeye çalışıyor lar , oysa bana gore ben kilolu bir kadinim zayiflayabilmek icin daha cok cevre destegine ihtiyacim var ne yapmaliyim

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir