Kilo Vermenin En Basit Yolu

Kilo Vermenin En Basit Yolu

 

Merhabalar çağımızın en yaygın hastalıklarından biridir belki kilo vermek. Bu günkü makalemde sizlere nasıl kilo verilir onun yöntemleri hakkında olacaktır. kilo verme yolları birincisi kilo vermek istemiyorsanız eğer kiloyu almayacaksınız; ama kendime söz geçiremiyorum dediğinizde ise size farklı yollar ve çözümler sunacağım.

Kilo vermenin en kolay yollarının başında spor yapmak gelir. Sabahları ve akşamüzerleri rutin tempoda yürümenizi veya farklı spor hareketleri de yapılabilir spor salonları olur parklardaki spor aletleriyle olabilir bunları yaparken terleten eşofman takımlarından biriyle yapmanızı rica edeceğim inanın bana çok rahatlıkla kilo verebilirsiniz. Kiloları verdikten sonra yani ideal kiloya geldiğinizde kesinlikle sporu bırakmayın ama eşofmanı giymenize gerek yoktur; çünkü sürekli olarak terletecek ve kilo vermeye devam edeceğinizden dolayı ideal vücut ölçünüzü de kaybedebilirsiniz.

Onun için siz siz olun ideal kiloya ulaştıktan sonra kesinlikle sporu günlük hayatta nasıl ki ekmek, su ve hava olmadan yapamıyorsak aynı şekilde sporda hayatımızda yer etmeli o zaman hem sağlıklı bir vücut yapısına sahip olacağımız gibi hem de sağlıklı bir ömür yaşayabiliriz. Kilo verme yolları bu kadarla sınırlı değil bir başka yolu da suyla kilo vermedir; buda elinizden hiç bir zaman su şişesini düşürmeyin, nasıl mı sürekli olarak su tüketmek kilo vermenize yardımcı olacaktır nasıl mı; vücut aldığı suyla birlikte midedeki boşluğu doldurarak midenin beyninize açlık hissi göndermesine engel olacak ve vücut içtiğiniz suyu dışarı attığında aslından vücudunuzun demirbaşı olan kilolarınızı atıyordur su aynı zamanda vücuttaki yapı yakan en iyi maddedir aslında yakan demeyelim de yağı parçalayıp vücuttan kolayca atılmasını sağlamaktadır. Bunu yaparken de suyu en etkili kullanmanın yolu sabah aç karna kesinlikle bir su bardağı suyu tüketmek ve akşam yatarken de aynı şekilde bir veya iki su bardağı su vücudunuzdaki yağlardan ve kilolardan kurtaracaktır.

Bazı çevrelerimden duyuyorum tıbbı müdahalenin de kilo verme yolları diye söylüyorlar ama ben eğer aşırı kilolu değilseniz bu tıbbi müdahaleye ki bu müdahalenin ameliyatla ya da midenize kelepçe takılarak yapıldığını biliyorum bence her iki yolda tehlikeli olmakla beraber eğer aşırı kilolu değilseniz; önce yukarıdaki yolları denemenizi rica edeceğim tıbbı müdahale yolu şartsa eğer o en son çözümünüz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir