Sporla Kilo Vermek

Sporla kilo vermek isteyen insanların çoğunda nasılsa spor yapıyorum onun için istediğimiz şeyleri yiyebiliriz düşüncesi vardır. Bu da yapılan başlıca yanlışların başında geliyor. Ne olursa olsun spor yapıyorsunuz diye diyet listenizden vazgeçmeyin!

Sporla Kilo Vermek

Sporla Kilo Vermek

Ülkemizde ve dünyanın pek çok yerinde insanlar fazla kiloları ile savaş vermektedirler. Düzensiz beslenme hareketsiz kalma ve stres nedeni ile daha çok alınan bu kiloları vermek için insanlar doktorlarına başvurmalıdırlar.

Sporla Kilo Vermek

Sporla Kilo Vermek

Doktorunuz size özel olan diyet listesini size verdiğinde bu listeyi planlı şekilde uygulamanızda fayda olacaktır. Sporla kilo vermek  herkes için daha sağlıklı yöntemlerin başında gelir.

Bisiklete binmek en zevkli sporlardandır.

Bisiklete binmek en zevkli sporlardandır.

Sporla kilo vermek  hem sağlığınıza iyi gelir hem de kilo probleminizi ortadan kaldırır.Fazla kilolardan kurtulmak isteyen bazı kişiler ise çeşitli operasyonlara başvurur. Her operasyon başarılı olmaz. Bazı ameliyatlar ölüme bile sebebiyet verebilir.

Kilo vermek için hızlı koşmanıza gerek yok tempolu koşabilirsiniz.

Kilo vermek için hızlı koşmanıza gerek yok tempolu koşabilirsiniz.

Bayanlar ve baylar diyetle sağlıklı kilo verebilir. Bu diyetlerle sağlıklı şekilde kilo vereceksiniz. Tabii bu diyet listelerine harfiyen uyarsanız nasılsa spor yaptım diyerek yemeklerinize gösterdiğiniz özeni hiçbir zaman kaybetmeyin.

Spor yapmayı hemen hemen herkes ya spor salonuna gitmek olarak algılıyor yada kilometrelerce koşmak ancak spor yapmak aslında hayatımızın bir parçası olmalı. Örneğin, her zaman yürümeniz bile sizin için bir spordur. Eğer oturduğunuz yerde asansör varsa o asansörü kullanmamanız sizin için spor yapmak anlamına gelir. Nabzınızı yükseltmeniz kalbinizin hızını arttırmanız bunların hepsi bir spor olduğu gibi sizin ilerleyen zamanlarda çok daha kaliteli bir hayatınıza işaret edecektir.

One thought on “Sporla Kilo Vermek

  1. zekiye salık

    sporun kilo vermeye çok etkisi olmuyor ancak kilo verirken kas kaybetmenizi önlüyor diyebilirim yağlar kasa dönüşüyor ve vücudunuz kilo verdikçe çok güzel bir forma giriyor. Kilo verdikçe çok daha güzel görünüyorsunuz ben 1 ayda 8 kilo verdim sporda yaptım ancak spor salonuna gitmedim bol bol yürüdüm sizede tavsiye ederim bol bol yürüyün sporla kilo vermek denilince illa spor salonları aklınıza gelmesin.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir