Yürüyerek Kilo Vermek

Yürüyerek kilo vermek pek çok kişi tarafından eziyet olarak yorumlanır. Çünkü hem kas ağrıları meydana gelecektir hem de kilo kaybı yavaş gerçekleşecektir. Uzmanlar ise bunun tam tersini savunurlar. Yani kilo vermek de yürüyüşün mutlaka olması gerektiğini savunurlar.

Yürüyerek Kilo Vermek

Yürüyerek Kilo Vermek

Yürüyüş esnasında kas ağrılarından kurtulmak için yürüyüşe başlamadan önce vücudunuzu ısıtacak egzersizler yapın. Yürüyüş sırasında adımlarınızı sayan alet kullanın.

kilo vermek için yürümenin yanında sebze tüketilmelidir.

kilo vermek için yürümenin yanında sebze tüketilmelidir.

Günlük en az 1 km. yürüyerek haftada 3 kilo verebilirsiniz. Yürüyerek kilo vermek için aynı zamanda zayıflama programları uygulamalınız gerekir. Her türlü hamur işi ve yağlı yiyeceklerden uzak durup, akşam belli saatten sonra sadece meyve yemelisiniz. Yürüyüş yaparak kilo vermek istiyorsanız bunlara dikkat etmelisiniz.

3 thoughts on “Yürüyerek Kilo Vermek

 1. canan kırlan

  yürüyerek kilo vermek çok etkili bir yöntem ancak soğuk kış gününde dışarıda yürümek çok iyi olmuyor kışın yürüyerek kilo vermek için spor salonlarına gitmemiz gerekiyor. Yürüyerek kilo vermeyi herkeze tavsiye ederim tabii sağlıklı beslenerek aynı zamanda. Spor salonları da çok pahalı olabiliyor. Belediyenin spor salonları var mıdır?

  Reply
 2. şeyma can

  yürüyerek çok rahat kilo veriliyor inanın ben ayda 3 kilo sadece yürüyerek verdim ancak üşenmeyeceksiniz her sabah kahvaltıdan önce ve her akşam yemeklerinden sonra tam 15 dakika yürüdüm. Yediklerinizde de çok abartmazsanız çok rahatça yürüyerek kilo verebiliyorsunuz.

  Reply
 3. derin kazancı

  yürüyerek kilo vermek oldukça rahat kilo vermenizi sağlıyor. Sadece her gün yarım saat yürüyerek haftada 2 kilo 250 gram verdim bu yüzden herkese yürüyerek kilo vermeyi tavsiye ediyorum. Özellikle yeni doğum yapmış olan kadınlara…

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir